We are constanly working on improving the quality of our products.
See the certificates that our company has received in recent years

 

Når man velger hybridneglelakk er det viktig å vite at den er trygg i bruk. Semilac er en av få hybridneglelakkmerker som er dermatologisk testet. Vi har flere sertifikater og attester som bekrefter at våre produkter holder den høyeste kvaitet. 

Trygghetsattest (bekrefter at produktene ikke innholder elementer som ulovlige i markedet) 

Dermatologisk test (dokumentert produktkvalitetstest utført av en uavhengig kontrollenhet). 

ISO 22716:2007 sertifikat (som garanterer at vår bedrift innfrir alle krav når det kommer til produksjon, lagring og utsendelse av hybridlakker, væsker, oljer og neglebalsam). 

 

.

Hi Hybrid (color)2586422
Hi Hybrid Acetone2588353
Hi Hybrid Base2584048
Hi Hybrid hi Dreams2955932
Hi Hybrid Nail Cleaner2588336
Hi Hybrid Top No Wipe2586708
Semi Art.2777060
Semi Hardi2254242
Semilac Acetone2295266
Semilac Acrylgel Liquid3044944
Semilac All in One Nail Conditioner2092864
Semilac Base2191822
Semilac Base/Top 2in12098053
Semilac Cat Eye2503148
Semilac Cat Eye 3D2628657
Semilac Crystal Top Coat2093072
Semilac Cuticle Remover2092902
Semilac Double Flex Acrylgel Clear3024982
Semilac Double Flex Acrylgel French White3025092
Semilac Double Flex Acrylgel Nude Peach3025092
Semilac Dry&Shine3108206
Semilac Extend 5in1 801, 8022735622
Semilac Extend 5in1 8032946463
Semilac Extend Base2598620
Semilac Fiber2879953
Semilac Leveller Base2484631
Semilac Manicure Oil Coconut2185159, 3103306
Semilac Manicure Oil Lemon2185176
Semilac Manicure Oil Peach2185189
Semilac Manicure Oil Pineapple2185202
Semilac Metallic Effect2615087
Semilac Nail Cleaner2295291
Semilac Nail Polish Remover2295308
Semilac Platinum2590268
Semilac Primer2092428, 3108020
Semilac Primer Acid Free2092430, 3108021
Semilac Remover2295300
Semilac Sculpture Gel 4D2711753
Semilac Semilike Hololike3047154
Semilac Sharm Effect2498088
Semilac Sharm Effect Base Clear2497679
Semilac Sharm Effect Base White2497720
Semilac Spa/CARE Marrakech Inspiration 2429748
Semilac Spa/CARE Medina Ritual 2429738
Semilac Spa/CARE Muscat Temptation 2429767
Semilac Spa/CARE Roma Affection 2429720
Semilac Spa/CARE Shiraz Dunes 2429755
Semilac SPA For Men Nail Hardener 7502425400
Semilac SPA For Men Nail Strengthener 7512425395
Semilac SPA For Men Nail Whitening 7522425399
Semilac Thermal2584033
Semilac Top2191801
Semilac Top Mat Satin2258535
Semilac Top Mat Total2307566
Semilac Top Mat Total No Wipe2404056
Semilac Top No Wipe2441332
Semilac UV Gel (color)2776756
Semilac UV Gel Only One Clear 012725605
Semilac UV Gel Only One Light Nude 03
Semilac UV Gel Only One Pink Nude 04
Semilac UV Gel Only One Brown Nude 05
2725630
Semilac UV Gel Only One Natural Nude 022725619
Semilac UV Hybrid (color)1607652
Semilac Vitamin Base2094552
Semilac UV Gel Power Base2110818
Semilac UV Hybrid Magic Cat Eye3152926;
3152926
Semilac Super Cover3088879;
3089018;
3089101;
3089704;
3089746;
3089754;
3153066
Semilac UV Hybrid TOP NO WIPE REAL COLOR3141703
Semilac Vitamin 10in1 Nail Conditioner2092493
Semilac Vitamin Base2094552
Semilac Spider Gum: Black 01; White 02; Pink Neon 053099742
Semilac Spider Gum: Gold 043099749
Semilac Spider Gum: Silver 033099759